× Про нас
Новини Контакти

Які квіти слід класти на могилу?

Які квіти слід класти на могилу?
Штучні квіти

Перевагою штучних квітів є їх довговічність, ними можна прикрасити могилу в холодну пору року. Головне правило - букет повинен виглядати стримано, слід вибирати композиції приглушених тонів, наприклад темно-червоні і фіолетові відтінки. Яскраві і кислотні кольори, декоративні прикраси будуть виглядати на кладовищі недоречно.

 

Також можна зробити вибір на користь вінків, прикрашених бутонами і стрічками, імітації ялинкових гілок, кошики з пластиковими або паперовими квітами. Однак слід пам'ятати, що на річницю смерті або в день народження покійного приносити вінки на могилу не прийнято.

 

Живі квіти

 

З живих квітів традиційно траурними вважаються:

Білі лілії

 

Ці квіти символізують чистоту, як правило, їх покладають на могили дівчат і молодих жінок.

 

Хризантеми

 

Букети білих хризантем зазвичай приносять померлим друзям, оскільки ці квіти позначають щирість, відкритість і дружбу.

 

Червоні гвоздики

 

Ці квіти будуть доречні на могилі людей, що користуються великою повагою, керівників і наставників. Ними зазвичай висловлюють повагу і вдячність, саме тому гвоздики часто покладають до пам'ятників, присвяченим Великій Вітчизняній війні.

 

Темно-червоні троянди

 

Букети з темно-червоних троянд покладаються на могили трагічно загиблих людей, це символ живої крові і скорботи.

 

Як правильно покласти квіти на могилу?

 

Квітів в композиції має бути обов'язково парне число. Класти їх на могилу слід бутонами до голови померлої людини.

 

Які квіти посадити на могилі?

 

Цибулинні квіти

 

Нарциси, конвалії, гіацинти і крокуси є багаторічними рослинами і не вимагають особливого догляду. Також можна використовувати цибулини гладіолусів і жоржин, але їх доведеться викопувати восени, щоб знову висадити навесні.

 

Герань

 

Герань швидко розростається, її щільні кущі перешкоджають росту бур'янів. Для могили краще вибрати низькорослі види герані, щоб гілки не заступили надгробок.

 

Хризантеми

 

Хризантема 'Золота осінь'. Хризантеми цвітуть протягом усього літа і осені. Багаторічні холодостійкі сорти зможуть пережити навіть саму морозну зиму.

 

Польові квіти

 

Ці квіти абсолютно не вимагають догляду. Можна зробити вибір на користь чорнобривців, сальвії або майорця, які будуть цвісти протягом багатьох років.

Розработано